Kozmetik Diş Hekimliği Nedir?

Kozmetik diş hekimliği, gülümsemenizin görünümüne veya dişlerinizin kozmetik anlamda bir bütün olarak güzelliğine odaklanan bir diş hekimliği dalıdır. Estetik Diş Hekimliği neden önemli çünkü toplumumuz artık nasıl göründüğümüze ve nasıl giyindiğimize bir bütün olarak önem vermektedir. Hepimiz güldüğümüz zaman karşı tarafa özgüvenli bir şekilde gülümseme intibası uyandırmak isteriz öyle değil mi?

Ne yazık ki, bazılarımız bu rahatlık hissini elde edemiyor çünkü gülümsememizden memnun değiliz. Dünya çapında yapılan çalışmalar yeniden ortaya çıkan bir temaya işaret ediyor: gülümsemenin en güçlü jest olduğu ve en yüksek olumlu duygusal içerikle derecelendirilen bir sembol olduğu argümanıdır. Kısacası, gülümsemeniz önemli. Gerçek kusursuz bir gülümseme birçok olumlu şekillerde size fayda sağlayacak kalıcı ilk bir ‘’ilk izlenim’’ bırakır: daha fazla özgüven, daha fazla kariyer fırsatları, ve genel olarak daha fazla mutluluk hissettirecektir.

Hiç kimse içten ve samimi bir gülümsemeyi unutmaz. Gerçek bir gülümsemeye sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz? Gülümsediğiniz zaman kendinizi çekici ve kendine güven duyan bir birey olarak görüyor musunuz?

Gerçek bir gülümseme hayalini elde etmenizi engelleyen unsurları gelin bir günde ortadan kaldıralım, gelin kendinizi bir kaç saatliğine Estetik  Diş Hekimi Dr. Abdulkadir Narin’in kollarına bırakın. Dr. Narin, ev hanımlarından iş adamlarına, influencerlardan Türkiye’nin en parlak yıldızlarının rüyalarında ki gülümsemelerini tasarladı! Dr. Narin ve ekibi, Nişantaşı Medxdent’te size her zaman hayallerinizi süsleyen gülümsemeyi yani Gülüş Tasarımı uygulamalarınıbir Estetik Sanat bakış açısı ile harmoni ederek  Diş Hekimliği hizmeti sunuyor.

Estetik dokunuşlar ile dişlerinizi özgürleştiriyoruz.